Domek Jaroszówka z widokiem na góry, Zakopane, Polonya
Şale · Zakopane, Polonya

Domek Jaroszówka z widokiem na góry

Zakopane şehrinde, Zakopane Tren İstasyonu noktasına 13 km mesafede bulunan Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisi; balkon, bahçe ve ücretsiz WiFi olanağı ile konaklama imkanı sunar.

9,9Olağanüstü · 61 değerlendirmeZakopane, PolonyaZakopane merkezine 14 km
  • En fazla 6 kişi
  • 70 m²
  • Ücretsiz otopark
  • Ücretsiz Wi-Fi internet bağlantısı
01 / 08
Domek Jaroszówka z widokiem na góry, Zakopane, Polonya – fotoğraf 3

Hoş geldiniz

Domek Jaroszówka z widokiem na góry

Zakopane şehrinde, Zakopane Tren İstasyonu noktasına 13 km mesafede bulunan Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisi; balkon, bahçe ve ücretsiz WiFi olanağı ile konaklama imkanı sunar. Ücretsiz özel park yeri imkanı sunan bu dağ evi tipi tesis, konukların doğa yürüyüşü, kayak ve balık tutma gibi aktiviteler yapabilecekleri bir bölgede yer alır.

Teras imkanına ve dağ manzarasına sahip dağ evi tipi tesiste 2 yatak odası, bir oturma odası, TV (düz ekran); ayrıca buzdolabı ve bulaşık makinesi ile donatılmış donanımlı bir mutfak ve duş ile donatılmış 1 banyo mevcuttur. Dağ evi tipi tesiste havlu ve nevresim takımı mevcuttur.

Çocuk oyun alanı ve barbekü bulunan bu tesiste konuklar civarda bisiklete binme aktivitesini deneyimleyebilirler.

Zakopane Aqua Park, Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisine 13 km uzaklıktayken Tatra Milli Parkı 15 km uzaklıktadır.

  • Popüler konum: Son kalan konuklar yüksek puan veriyor (9,5)
  • Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcut
Giriş
15:00 - 20:00 arası
Çıkış
08:00 - 11:00 arası

Konaklama

Odalar ve Süitler

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisinde seçebileceğiniz 1 oda tipi bulunuyor.

İki Yatak Odalı Dağ Evi – Domek Jaroszówka z widokiem na góry

İki Yatak Odalı Dağ Evi

  • 1 tek kişilik yatak ve 1 çift kişilik yatak, 1 tek kişilik yatak ve 1 çift kişilik yatak
  • 6 kişilik
  • 70 m²
  • Özel banyo

This chalet consists of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchen. The chalet also offers a barbecue. Featuring a terrace with mountain views, this chalet also provides soundproof walls and a flat-screen TV with streaming services. The unit offers 4 beds.

  • Mutfak
  • Dijital yayın hizmeti (Netflix gibi)
  • Tuvalet
  • Kanepe
  • Küvet veya duş
  • Ahşap veya parke zemin
  • +27 daha

Olanaklar

İhtiyacınız Olan Her Şey

Konforlu ve kaygısız bir konaklama için özenle düşünülmüş olanaklar.

  • Ücretsiz otopark
  • Ücretsiz Wi-Fi internet bağlantısı
  • Aile odaları
  • Sigara içilmeyen odalar
  • Kayak
  • Barbekü olanağı
  • Teras
  • Isıtma
  • Bahçe

Tüm Olanaklar

Park Yeri

Otelde (rezervasyon gerekli değildir) ücretsiz özel park yeri mevcuttur.

İnternet

Wi-fi otel genelinde mevcuttur ve ücretsizdir.

Mutfak

  • Yemek masası
  • Temizlik ürünleri
  • Set üstü ocak
  • Mutfak gereçleri
  • Elektrikli su ısıtıcısı
  • Mutfak
  • Bulaşık makinesi
  • Mikrodalga
  • Buzdolabı
  • Mini mutfak

Yatak Odası

  • Nevresim
  • Gardırop veya dolap

Banyo

  • Tuvalet kağıdı
  • Havlular
  • Küvet veya duş
  • Özel banyo
  • Tuvalet
  • Saç kurutma makinesi
  • Duş

Oturma Alanı

  • Yemek alanı
  • Kanepe
  • Oturma alanı
  • Çalışma masası

Medya & Teknoloji

  • Dijital yayın hizmeti (Netflix gibi)
  • Düz ekran TV
  • TV

Oda Olanakları

  • Yatak yanında priz
  • Çekyat
  • Kıyafet askısı
  • Ahşap veya parke zemin
  • Karo/mermer zemin
  • Ses yalıtımı

Açık Hava

  • Piknik alanı
  • Açık hava mobilyaları
  • Açık yemek alanı
  • Güneşlenme terası
  • Barbekü
  • Barbekü olanağı
  • Balkon
  • Teras
  • Bahçe

Yiyecek & İçecek

  • Odaya kahvaltı servisi
  • Çay/kahve makinesi

Etkinlikler

  • Bisiklet turları
  • Yürüyüş turları
  • Aqua park/su parkı(İlave ücret Tesis dışında)
  • Kayak ekipmanı muhafazası
  • Binicilik(İlave ücret Tesis dışında)
  • Bisiklete binme(Tesis dışında)
  • Hiking(Tesis dışında)
  • Kano(İlave ücret Tesis dışında)
  • Kayak(Tesis dışında)
  • Balık tutma(Tesis dışında)

Hizmetler & Ekstralar

  • Uyandırma hizmeti

Açık hava & Manzara

  • Dağ manzarası
  • Manzara

Bina özellikleri

  • Müstakil

Resepsiyon hizmetleri

  • Fatura verenler
  • Özel check-in/-out
  • Hızlı check-in/check-out

Eğlence ve aile hizmetleri

  • Çocuklar için açık alan oyun ekipmanları
  • Çocuk oyun alanı

Diğer

  • Özel sigara içilir alan
  • Tesis genelinde sigara içmek yasaktır
  • Isıtma
  • Aile odaları
  • Sigara içilmeyen odalar

Güvenlik

  • Yangın söndürücüler
  • Anahtarlı erişim

Kaçamağınız Sizi Bekliyor

Kendinizi Evinizde Hissedin

Konfor içinde dinlenin ve Zakopane güzelliklerini keşfedin.

Müsaitlik Durumuna Bakın

Konum

Bize Nasıl Ulaşırsınız

Adres

Krajowe 3c, 34-425 Zakopane, Polonya

Mesafe

Zakopane 13,5 km uzaklıkta

Giriş 15:00 - 20:00 arası

Çıkış 08:00 - 11:00 arası

Yakındaki Yerler

Yakınlarda neler var?

  • Zespol Willi Stryjnia Podhalanska6,8 km
  • Karczma6,8 km
  • Zespół Willowy9,7 km
  • Pomnik Władysława Orkana9,7 km
  • Plac Zabaw The City Park9,7 km
  • Willa Pyszna11 km
  • Sala Zabaw dla Dzieci - Małpi Gaj11 km
  • Willa Góralka11 km
  • Willa Osobita11 km
  • Zespół Pensjonatu Marilor11 km

Restoranlar ve kafeler

  • RestoranMiedzuch Pizza & Burger1,8 km
  • RestoranSiedlorz1,8 km
  • RestoranTermy Szaflary Restauracja2,1 km

Popüler turistik noktalar

  • Szymanowski Muzeum13 km

Doğal güzellik

  • OrmanLasy pod Gubałowskie14 km
  • DağGubałówka Dağı14 km

Kayak teleferikleri

  • Sami Swoi Ski Lift4,3 km
  • Ski Lift No.19,7 km
  • Ski Lift No.29,7 km

Toplu taşıma

  • TrenBiały Dunajec2,4 km
  • TrenSzaflary Wieś4 km

En yakın havaalanları

  • Poprad-Tatry Havaalanı71 km

Tahmini en kısa yürüme veya araç mesafeleridir. Gerçek mesafeler farklılık gösterebilir.

Bilmeniz Gerekenler

Tesis Kuralları

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisindeki konaklamanız için kurallar ve pratik bilgiler.

Check-in

15:00 - 20:00 arasında

Önceden tesise varış saatinizi bildirmeniz gerekiyor.

Check-out

08:00 - 11:00 arasında

Çocuklar ve yataklar

Çocuk koşulları

Her yaştan çocuk konaklayabilir.

Bu tesiste 3 yaş ve üzeri çocuklar için yetişkin ücreti alınır.

Bebek karyolası ve ilave yatak koşulları

0 - 3 yaş

Bebek karyolası (talep üzerine): Çocuk başına gecelik 50 zł

Bebek karyolası fiyatları toplam tutara dahil edilmez ve konaklamanız sırasında ayrı olarak ödenmelidir.

Bu tesiste ilave yatak mevcut değil.

Tüm bebek karyolaları müsaitliğe bağlıdır.

Yaş kısıtlaması yok

Check-in için minimum yaş sınırı yok

Sigara

Sigara içilmez.

Partiler

Partilere/etkinliklere izin verilmez.

Evcil Hayvanlar

Evcil hayvan giremez.

Konuşulan diller

İngilizce ve Lehçe

Önemli Notlar

  • Lütfen tahmini varış saatinizi Domek Jaroszówka z widokiem na góry ile önceden paylaşın. Rezervasyon yaparken Özel İstekler kutusunu kullanabilir veya onayınızda belirtilen iletişim bilgileriyle birlikte doğrudan tesise ulaşabilirsiniz.
  • Bu tesiste kadın veya erkeklerin bekarlığa veda eğlencelerine veya benzer partilere izin verilmez.
  • Tesiste çocuklarla konaklarken tesisin, reşit olmayan bireylerin korunmasına yönelik standartları uygulamanın yanı sıra reşit olmayan bireylerin kimliğini ve birlikte kaldıkları yetişkinle aralarındaki ilişkiyi tespit etmekle yasal olarak yükümlü olduğunu lütfen unutmayın.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisinde konaklama hakkında merak edebileceğiniz her şey.

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisinde ne tür kahvaltı servis ediliyor?+

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisinde konaklayan misafirler, konaklamaları süresince kahvaltının tadını çıkarabilir.

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisinde hangi oda tiplerini ayırtabilirim?+

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisindeki oda tipleri şunlardır: İki Yatak Odalı Dağ Evi.

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisinde kaç misafir konaklayabilir?+

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisindeki en büyük oda tipi en fazla 6 misafir ağırlayabilir.

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisinde giriş ve çıkış saatleri nedir?+

Giriş: 15:00 - 20:00 arası. Çıkış: 08:00 - 11:00 arası.

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisinde otopark var mı?+

Otelde (rezervasyon gerekli değildir) ücretsiz özel park yeri mevcuttur.

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisinde Wi-Fi var mı?+

Wi-fi otel genelinde mevcuttur ve ücretsizdir.

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisine evcil hayvan kabul ediliyor mu?+

Evcil hayvan giremez.

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisinde konaklamanın maliyeti nedir?+

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisindeki fiyatlar, tarihlerinize ve oda seçiminize göre değişir. Güncel fiyatlar için yukarıdaki listeye göz atın.

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisinde restoran var mı?+

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisinde restoran bulunduğu belirtilmemiştir. Zakopane bölgesinde yakınlarda yemek seçenekleri bulunabilir.

Domek Jaroszówka z widokiem na góry hangi olanakları sunuyor?+

Domek Jaroszówka z widokiem na góry şu olanakları sunuyor: ücretsiz otopark, teras, bahçe ve güneşlenme terası.

Domek Jaroszówka z widokiem na góry, Zakopane şehir merkezine ne kadar uzaklıkta?+

Zakopane, Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisine 13,5 km uzaklıktadır.

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisinde hangi diller konuşuluyor?+

Domek Jaroszówka z widokiem na góry personeli şu dilleri konuşuyor: İngilizce ve Lehçe.

Misafir Yorumları

Misafirlerimiz Ne Diyor

9,9

61 misafir değerlendirmesine göre

Çalışanlar
9,8 10 üzerinden
Olanaklar
9,9 10 üzerinden
Temizlik
9,9 10 üzerinden
Rahatlık
10,0 10 üzerinden
Fiyat/fayda dengesi
9,6 10 üzerinden
Konum
9,5 10 üzerinden
Ücretsiz WiFi
8,8 10 üzerinden

“Would recommend. - Super clean. Good location, not far from zakopane but Quiet around.”

N
NorkytLitvanya
Yalnız seyahat eden · Haziran 2026

“Idealne ubytovanie blizko Zakopaneho , nova utulna chata bez najmensich chýb , po celodennych vyletoch idealna na oddych pri grille a posedeni na terase”

K
KobaSlovakya
WITH_FRIENDS · Ekim 2026

“La casa estaba muy buen equipada, muy bien conservada y a 30 min de Zakopane centro. El lugar muy tranquilo para desconectar y perfecto para unas vacaciones.”

L
Lauraİspanya
Yalnız seyahat eden · Ağustos 2026

“Sehr entspannte und freundliche Atmosphäre”

W
WitoldAlmanya
Aile · Ağustos 2026

“النظافة وصاحب الكوخ كان ساكن قريب من الكوخ ولم نشعر بتواجده وهذا الشيء اعطانا الخصوصية”

A
AliSuudi Arabistan
Aile · Ağustos 2026

“Super miesce na wypoczynek!”

M
MichalPolonya
Aile · Temmuz 2026

“اقامة ممتازة لعائلتي في مكان نظيف وراقي”

M
MohammedSuudi Arabistan
Arkadaş grubu · Temmuz 2026

“Mierpilna atpūta. Jauks namiņš. Skaists interjera. Saimniece ļoti atsaucīga. Izglāba arī mūsu grila vakaru. :) Paldies!”

M
MairitaLetonya
Yalnız seyahat eden · Haziran 2026

Yolculuğunuz Burada Başlıyor

Konaklamanıza Başlayın

Domek Jaroszówka z widokiem na góry tesisinin büyüsünü yaşayın. En iyi fiyatı yakalayın ve unutulmaz bir konaklamanın tadını çıkarın.

Hemen Rezervasyon Yapın

En İyi Fiyat Garantisi